نقص ایمنی_03
کودک بی سرپرست_02
کودک بی سرپرست
koodak_bisarparast_01
naghse_imenii_01
۲۳ مرداد، ۱۳۹۵ | ساعت ۰۹:۰۵

فروش نمایش “سه خواهر و دیگران” در تاریخ ٢۴ مرداد به موسسه خیریه «باز باران» اهدا می شود

سعیده آبشناسان تهیه کننده نمایش “سه خواهر و دیگران” کلیه فروش اجرای یکشنبه ٢۴ مرداد ماه را برای حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی به موسسه خیریه “باز باران” اهدا می کند.

به گزارش موسسه خیریه بازباران، اجرای نمایش “سه خواهر و دیگران” به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد و تهیه کنندگی سعیده آبشناسان در روز یکشنبه ٢۴ مرداد از طرف تهیه کننده نمایش به موسسه خیریه “باز باران” اهدا می شود.
موسسه خیریه “بازباران” در سال های فعالیتش در راستای کمک به بهبود و درمان کودکان مبتلا به نقص ایمنی از طریق کاهش هزینه ها و ایجاد شرایط درمانی برای این بیماران قدم برداشته است.

آرش فیوضاتی مدیر این موسسه درباره اهداف و همکاری تهیه کننده نمایش “سه خواهر و دیگران” با این موسسه خیریه به گوهران می گوید: «ضمن قدردانی از همکاری خانم آبشناسان، تهیه کننده نمایش “سه خواهر و دیگران" با این موسسه، باید بگویم مبلغ اهدایی از طرف این نمایش به تهیه داروها و یا عمل جراحی برای درمان این کودکان مبتلا به نقص ایمنی تعلق می گیرد».  وی در ادامه افزود: « من همچنین از خانم بهنوش بختیاری برای ایجاد آشنایی بنده و خانم آبشناسان برای آغاز چنین همیاری هایی ممنون هستم و امیدوارم سایر گروه های هنری و فرهنگی نیز نسبت به چنین فعالیت هایی پیش قدم شوند. فراموش نکنیم که این بیماری در حال رواج، اما قابل درمان است ، بنابراین با حضور در مراکز بأنک خون و همچنین همیاری های اینچنینی به یاری این بیماران بپردازیم.»


z